Müügitingimused

1. KEHTIVUS
Käesolevad tingimused kehtivad WOT OÜ (edaspidi „müüja”) Interneti-poest aadressil www.wot.ee tellitud kaupade ostu-müügilepingute (edaspidi „leping”) kohta, mis sõlmitakse müüja ja ostja vahel nende tingimuste kehtivuse ajal.

2. LEPINGU JÕUSTUMINE
Ostja tellimus loetakse sooviks sõlmida kauba ostu-müügi leping. Müüjat loetakse tellimusega nõustunuks, kui ta asub tellimust täitma. Ostja saab olla täisealine füüsiline isik, kes omab Eestis püsivat elukohta või juriidiline isik.

3. TELLIMUSE VORMISTAMINE
Kui Ostja on kindel, et toode talle sobib, siis saab Ostja toote lisada ostukorvi ning vormistada tellimuse. Kui Ostja täidab tellimisvormi, saadetakse talle automaatselt tellimusvormil määratud e-maili aadressile tellimusekinnitus.

4. ARVE ESITAMINE
Kui tellimus on komplekteeritud, arve saadetakse Teie e-posti aadressile.

5. HIND JA MAKSEVIIS
E-poes olevad hinnad on eurodes ning sisaldavad kehtivat käibemaksu. Ettevõte jätab endale õiguse hindu ette teavitamata muuta.
Kauba eest tuleb tasuda ettemaksuna. Makseviisiks on pangaülekanne või makse sularahas. Peale makse laekumist saadetakse kaup ostjale. Tellitud kaupade kättetoimetamise eest lisandub tellitud kaupade hinnale postikulu või tasu kullerteenuse eest vastavalt müüja hinnakirjale.

6. KAUBALE JÄRGI TULEMINE
Ostjal on kaubale võimalik järgi tulla WOT OÜ poodi Gerassimovi 16a Narva (aeg kokkuleppel).

7. KAUBA KÄTTETOIMETAMINE
Tellitud kaubad edastatakse ostjale postipakiga Itella või SmartPostiga lähimasse pakiautomaati. Käesoleva teenuse maksumus on 3,50 euro.
NB! Kohaletoimetamine on tasuta, kui ostusumma ületab 100 euro.

8. TELLIMUSE TÄITMISE TÄHTAEG
Tellitud kaubad saadetakse välja üldjuhul 2 tööpäeva jooksul tellimuse eest tasumisest. Juhul, kui toote kättesaadavusega esineb ootamatu probleem, teavitab müüja ostjat.

9. OSTJA ÕIGUS TELLIMUSEST TAGANEDA
Ostjal on õigus taganeda tellimusest 7 päeva jooksul alates tellitud kauba üleandmisest ostjale. Tellimusest taganemiseks loetakse tellitud kauba tagastamise soovi avaldamisest müüjale nimetatud tähtaja jooksul. Kauba tagastamisega seonduvad kulud kannab ostja. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ning originaalpakendis.

10. RAHA TAGASTAMINE
Müüja tagastab ostjale lepingust taganemise korral kauba ja saatmise eest tasutud hinna 14 päeva jooksul alates kauba tagastamise päevast tellija osundatud pangakontole.

11. OMANDIRESERVATSIOON
Kuni täieliku tasumiseni kauba eest on kaup müüja omand.

12. ISIKUANDMETE KASUTAMINE
Kõiki külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud ostja isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset teavet. Müüja ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandale osapoolele.

13. LÕPPSÄTTED
Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest. Kokkuleppe mittesaavutamisel on ostjal õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

14. TOODETE KASUTAMINE JA OHUTUS
Müüja tagab, et tooteid saab kasutada vastavalt tootja soovitustele (pakendil või kodulehel) nende otstarbe kohaselt tootel märgitud „parim enne“ tähtpäeva saabumiseni. Müüja palub ostjal jälgida tähelepanelikult toodete säilitustingimusi, kuna müüja tooted ei sisalda säilitusaineid ja seetõttu on rohkem mõjutatud välistest mõjudest nagu niiskus, päike ja kõrge temperatuur.
Müüja ei vastuta ühegi kahju eest, mis tekkis toote kasutamisel, kui toodet ei kasutatud
eesmärgipäraselt, ei järgitud tootja antud juhiseid ja muid ohutusnõudeid või kasutati
toodet pärast kasutustähtaja lõppemist.
Toote kasutamisel arvestage palun enda tervisliku seisundiga, allergiatega ja nahatüübiga.
Kui tunnete, et toote kasutamine muudab Teie tervist tavalisest halvemaks lõpetage
koheselt toote kasutamine, konsulteerige arstiga ja palun teavitage sellest ka meid.